2009
SERWIS ROWEROWY

Przygodę w branży rowerowej zaczęliśmy w 1998 roku, w jednym ze sklepów w Stalowej Woli, gdzie przez 10 lat nabieraliśmy niezbędnej wiedzy i doświadczenia, by finalnie, 1 kwietnia 2009 roku, po rocznych przygotowaniach otworzyć własny serwis rowerowy oraz rozpocząć sprzedaż używanych nart i butów, przy ul. Sandomierskiej w Stalowej Woli – Charzewice.

2011
SKLEP – SERWIS ROWEROWY

Dzięki naszej determinacji i ciężkiej pracy, która przełożyła się na wzrost zaufania klientów, postanowiliśmy poszerzyć ofertę i tak, 5 marca 2011 roku, na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli, otworzyliśmy sklep – serwis rowerowy, renomowanych polskich i zagranicznych marek, w atrakcyjnych cenach wraz z możliwością sprzedaży ratalnej.

2014
POWIĘKSZENIE SKLEPU

Kolejne 3 lata naszej działalności, to nieustający, dynamiczny rozwój, który na początku 2014 roku zaowocował zwiększeniem powierzchni sklepowej. Mając do dyspozycji dodatkowe pomieszczenie, mogliśmy poszerzyć asortyment sklepu o kolejne produkty i marki rowerowe, wychodząc tym samym na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Serdecznie dziękujemy naszym klientom za dotychczasowe zaufanie oraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług, a także zachęcamy do jazdy próbnej wybranym rowerem z naszego sklepu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotogalerią,
poprzez wybranie jednej z poniższych kategorii.

Maksymilian Jurkowski

tel. 504 177 532

Piotr Jabłoński

tel. 509 189 969